FOTOGRAFIER, 6 st, Storfurstinnan Olga i Danmark, 1930-tal.

Motiv av Storfurstinnan Olga av Ryssland resp hennes söner Tichon och Gury som tjänstgörande i danska armén. Bildstorl 6 x 7 - 11 x 6,5. Fotografi av parad från slottsplatsen vid Amalienborg medföljer.

Slitage, några med veck och ett med skador.

Utropspris
1 500 SEK