SCARF, 3 st. Siden. Hermés. 1900-talets andra hälft.

"Post el Cavalier", 84 x 86. "Brazil", 88 x 89. Okänt namn, gul botten med blåa detaljer. 85 x 85. Samtliga märkta Hermés Paris.

Gul scarf med mindre fläck. Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK