PARTI SILVER, 3 delar, bl a GAB, Stockholm, 1881. Tot. v. 413 g.

Handspegel stämplad GAB, Stockholm, 1881. Monogram med kunglig krona. L 30,5.
Två st dosor som är förgyllda invändigt. Stämplade Stockholm, 1801 resp. 1840. Diam 4,5 - 8.

Slitage. Spegel med anlupningar och monogramgravyr. Ena dosan med monogramgravyr. Smärre bucklor.

Utropspris
2 000 SEK