Bla mahogny, tre dörrar med bakomliggande hyllinredning samt bestickschatull. Dörrarna med reliefdekor och mässingsbeslag. L 158, b 44, h 127. Nyckel finns.
Bruksslitage, repor, fanérskador samt märken. Hyllplan saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.