SKÄNK, "Herrgården", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-tal.

Tre lådor och tre dörrar. Stämpelmärkt. L 150, b 39, h 96. Nyckel finns.

Slitage. Solblekt. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK