PUDERSTOL, 1800-tal.

PUDERSTOL, 1800-tal.

Lövträ. Skuren dekor. Sits klädd i skinn.

Slitage, repor, märken samt sprickor. Renoverad samt kompletterad.

Utropspris
2 000 SEK