SKÅL på FOT, porslin, Kina sekelskiftet 1900.

Runt med kantbård resp elefant med ryttare. Efter 1700-tals förlaga. Diam 25, h 10.

Slitage, nagg, kantspricka.

Utropspris
1 500 SEK