Herman Müller

(Sverige, 1840-1919)
Herman Müller
(Sverige, 1840-1919)

HERMAN MÜLLER, akvarell, sign.

Stadsbild med borg. 34 x 56.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, smärre fläckar.

Proveniens

Bengt Fredins samling.

Utropspris
1 500 SEK