SKÅP, trä, gråmålat. 17/1800-tal.

Skrivklaff med vitrin övredel. Nedre delen med skåp och sex lådor. Bakom skrivklaffen lådor och skåp. 3 nycklar. Nyckel finns.

Skador och slitage. Senare målning. Renoverad och kompletterad. Övre skåpet låst. En nyckel skyltlös. Nyckel finns.

Utropspris
900 EUR