STÖVLETTER, ett par, John Galliano, 2000-tal.

Rödbrunt skinn med silverfärgade hyskor samt spänne märkt "g". Fodrade med beige och rödbrunt skinn. Stämpelmärkt "galliano". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd 12 cm, innermått ca 23,5 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK