Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

JULIUS KRONBERG, akvareller, 4 st. Sign o monogramsign.

Interiörbilder. Bildstrl 24,5 x 34 och mindre.

Slitage. Fläckar. Smärre skador. Uppklistrade. Oramade.

Utropspris
2 000 SEK