Smycken
260701

ARMRING, 14k guld. Vikt 26g.

ARMRING, 14k guld. Vikt 26g.

Vriden, i form av orm, ciselerad dekor. Gångjärn för flex. Tvåfärgad. Omkr 15,5.

Mindre slitage. Mindre bucklor.

Utropspris
5 000 SEK