263205

LJUSSTAKAR, ett par, silver, Lars Larsson & Co, Göteborg 1870. Tot vikt 540g

Ljusstakar, ett par, silver, lars larsson & co, göteborg 1870. tot vikt 540g.

Balusterformat skaft på rund fotplatta med genombruten dekor av grenar med eklöv och ekollon. H 22.

Slitage, repor.

Utropspris
4 000 SEK