SKEPPSMODELL, trä, 1900-tal.

SKEPPSMODELL, trä, 1900-tal.

Delvis målat. Tre master. Monterad på platta. L 77 (L 82).

Smärre slitage. Något smutsigt.

Utropspris
1 500 SEK