Madeleine Pyk – en samling F769

STRÖSKED, TÅNG, samt GAFFEL, silver, märkta med Kokoshnisk stämpel. Ryssland. 1800/1900-tal. Ca 164g.

Skaften med graverad blomsterdekor. L 13-16.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK