Walfrid Kauhanen

(Finland, 1881-1940)
Walfrid Kauhanen
(Finland, 1881-1940)

WALFRID KAUHANEN, akvarell, sign. 1913.

Ämmänkoski, Kajana. 32x39.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Utropspris
120 EUR