Smycken
266534

HALSKEDJA MED CAMÉHÄNGE, 18k guld. 1919. Vikt 17,2 g.

Ovalt hänge med damprofil, h ca 3. Halskedja, pansarlänk, l 47,5.

Slitage. Infattning med bucklor.

Utropspris
3 200 SEK