Madeleine Pyk – en samling F769

HUV TILL NAKTERHUS, mässing, troligen tidigt 1900-tal.

H 38.

Sjöfynd med hårt slitage, anlöpningar.

Proveniens

Fynd från Stockholms skärgård. Ur dykaren Sven Johanssons samling.

Utropspris
1 800 SEK