Alfred Pierre Richard

(Frankrike, 1844-1884)
Alfred Pierre Richard
(Frankrike, 1844-1884)

ALFRED PIERRE RICHARD, skulptur, brons, sign.

Patinerad brons. "L'arrivée au lavoir". Bärande kvinna. H 87.

Slitage.

Utropspris
15 000 SEK