MATBORD samt STOLAR, 4 st, Italien 1970-tal.

Stolar med mässingstomme, stoppad sits och rygg klädd i ljusbrun mocka, h 80. Oktagonalt bord av mässing med flätat dekor och bruntonade glasskivor. Diameter 150, h 73.

Stolar med mycket ärgad metall och rostfläckar, smärre fläckar på klädsel. Bord med ställvis ärgad metall och rost. En glasskiva med kantnagg.

Utropspris
10 000 SEK