Giovanni Ottini

(Italien)
Giovanni Ottini
(Italien)

GIOVANNI OTTINI, olja på duk, sign., Italien, 1800-talets slut.

Fartyg på blåsigt hav. 27 x 53.

Krackelyrer.

Utropspris
250 EUR