SKEDAR, 12 st, silver, Moskva, Ryssland 1881. Ca 152g.

Ovoidformat skedblad med blomsterdekor på bladets baksida, invändigt förgylld. Tvinnat skaft, avslut med knopp. L 13.

Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK