BORDSLAMPA, patinerad zink, jugend tidigt 1900-tal.

Dansös. Tre ljuspunkter, ljusarmar i form av växter. Elektrifierad. H 89.

Ej funktionstestad. Slitage, repor och ytskador. Ljusarmar med bucklor.

Utropspris
4 000 SEK