SKRIN, agat och mässing, trol. Ryssland, 1800-talets mitt.

Blå agat och förgylld mässing. Med tre separata lock, även invändigt tre fack. Kulformade tassar. L 10,5 b ca 5,5

Smärre anlöpningar, ytsmuts.

Utropspris
300 EUR