Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, AB Stilarmaturer, Tranås.

Vitemaljerad och förgylld metall. H c:a 35, inkl skärm 54.

Slitage. Funktion ej kontrollerad.

Utropspris
1 200 SEK