BESTICK, 25st, silver. Mestadels GAB och CGH, Stockholm, 1900-talets första hälft. Vikt ca1360g.

Svensk spetsig. 6 matskedar, 6 matgafflar, 7 bordsskedar, 6 bordsgafflar, en mindre sked.

Slitage. Anlöpningar. Gravyr.

Utropspris
7 000 SEK