OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, sign á tergo Petter Hedendahl, dat 1776.

Madonnabild med vanitasattribut. Oramad. 19x30,5.

Kantskador. Nedtill komplettering. Smärre färgbortfall. Krackelyrer. Ytsmuts.

Utropspris
4 000 SEK