SOFFBORD, "Capri", Johannes Andersen för Trensum, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda och ek. Två lådor i sarg. L 170, b 68, h 51.

Lättare slitage. Ställvis något blekt skiva. Renoverat.

Utropspris
4 000 SEK