PARTI SILVER, 13 delar. 1800-1900-tal. Ca 541 g.

Matskedar, 4 st, olika mästare, 1800-tal. Sockerströare, såsslev, dessertsked, minnessked. L 13,5-21. Druvsax och sockertång av silverhalt 830. 8,5-13. 1900-talets början. Punchkoppar, ett par samt kalk, 1900-talets mitt. H 4-12.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK