PARTI SKEDAR, 18 delar, silver, GAB, Stockholm, 1900-tal. Tot vikt ca 321g.

6 kaffeskedar "Rosenholm", 11 kaffeskedar samt en mockasked "Vasa".

Bruksslitage. Repor. Minnesgravyr.

Utropspris
1 500 SEK