PARTI SILVER, 4 delar, delvis Georg Jensen, Danmark. Vikt 104 g.

Bägare, Georg Jensen, h 7. Bägare, Christian F. Heise, h 6. Bägare utan mästarstämpel, h 5,5. Liten lockask, h 3.

Bruksslitage, bucklor och repor.

Utropspris
1 500 SEK