MOCKA- samt KAFFESKEDAR, 17 st, silver, C.G Hallberg, Stockholm, 1900-tal, total vikt 269.

10 mockaskedar (l 11.5), 7 kaffeskedar (l 12,5). 1 mockasked GAB samt en sockersked i silver medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK