SPEGEL MED KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Bland annat mahogny, spegel med kolonnformad dekor, tvådelat glas. Konsolbord med skuren dekor. Spegel L 200 B 96 Bord L 95 B 45 H 83

Konsolbord m sprucken skiva, fuktfläckar, repor. Både spegel och bord saknar dekordelar, lösa delar medföljer. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK