BESTICK, 12 st, silver,"Vasa", GAB, Stockholm, 1900-tal, vikt 450 g .

6 bordsgafflar samt 6 bordssknivar med blad i rostfritt stål.

Bruksslitage, monogramgravyr.

Utropspris
1 500 SEK