FÅTÖLJER, ett par, "Jetson" Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.

Ljus kanvasklädsel. Skinndetaljer. Nackkudde. På kromad centralfot.

Slitage, repor, fläckar.

Utropspris
7 000 SEK