GLASSERVISDELAR, 31 delar, "Junior", Kosta.

5 grogglas, 6 brännvinsglas, 5 selterglas, 7 sherryglas, 8 vinglas. Champagnekupa, "Odelberg" medföljer. H 9-13,5.

Slitage, något enstaka nagg.

Utropspris
10 000 SEK