HERRARMBANDSUR, 2 st, Certina Club 2000 resp, Certina DS-2. 1900-talets slut.

Botter i gulmetall resp stål. Båda med datumvisning. Diam ca 3,5.

Bruksslitage. Glas med smärre repor. Funktionen ej testad.

Utropspris
1 500 SEK