PORTFÖLJ, Etienne Aiger, 1900-talets fjärde kvartal.

Brunfärgat läder med metalldetaljer, l 41, h 31.

Bruksslitage, fläckar samt repor. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK