ÅRSSKEDAR, 7 st, silver, Danmark. 1900-tal. Tot vikt 302 g.

George Jensen samt A. Michelsen, delvis förgyllt silver, dekor av emalj. 1922, 1929, 1930, 1938, 1948, 1956 och 1979. Sked från 1979 i originalkartong.

Mindre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK