KAFFESERVIS, 15 delar, porslin Meissen 1900-tal

6 kaffekoppar med fat
6 assietter
1 kaffekanna
1 gräddkanna
1 sockerskål
H 9-25,5.

Bruksslitage. En kopp limmad.

Utropspris
300 EUR