Hanna Ben-Dov

(Israel, 1919-2008)
Hanna Ben-Dov
(Israel, 1919-2008)

HANNA BEN-DOV, olja på duk, sign.

"Symfoni". 60x92.

Smärre slitage.

Franskt från Falkkloos, Malmö 1965.

Utropspris
4 000 SEK