Ma Jia Tong

(Kina, 1865-1937)
Ma Jia Tong
(Kina, 1865-1937)

MA JIA TONG, 4st, rullmålningar, akvarell, 1900-tal, sign o stämpelsign.

Motiv föreställande fåglar och blommor. Bildstorlek 20,7 x 96.

Gulnade. Veck. Enstaka reva. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK