ARMBAND, silver, Stigbert, 1970 samt ÖRHÄNGEN, silver Mexico, 1900-talets senare hälft. Tot vikt 57 g.

Armlänk, l 19, örhänge med krok, h 4,5.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK