SKÅL samt FAT, silver, G Wallin resp GAB, Stockholm 1838 resp 1946. Totalvikt 459 g.

Invändigt förgylld skål på fat. H 9.

Slitage, repor, senare fat, monogramprydda. Skål och fat ej sammanhörande.

Utropspris
2 200 SEK