Clarence Henry Roe

(England, 1850-1909)
Clarence Henry Roe
(England, 1850-1909)

CLARENCE HENRY ROE, olja på duk, sign.

Hjort i berglandskap. 61 x 92.

Ytsmuts, smärre färgbortfall. Dåligt spänd duk.

Utropspris
3 000 SEK