KLÄNNING, Militär Ekiperings AB (MEA) Stockholm, 1940-tal.

Sammet, fodret trol. siden, bystmått 84, midjemått 68, rygglängd 89, storlek enl. etikett 40.

Bruksslitage, små fläckar.

Utropspris
50 EUR