GLASSERVIS, 70 delar , "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-tal.

6 champagneglas, 7 champagnesvängare, 8 rödvinsglas, 5 grogglas, 7 vittvinsglas, 9 dessertvin, 8 seltersglas, 5 starkvinsglas, 8 likörglas, 7 snappsglas.

Bruksslitage, ett fåtal delar med nagg.

Utropspris
4 000 SEK