SPEGEL MED BORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bronserad och grönpatinerad. Slipat glas. Skuret krön med rocaille och rosor. Bord med marmorskiva. L 59. B 30. Total H 220.

Krackeleringar och sprickor. Smärre färgbortfall.

Utropspris
1 000 SEK