SILVERFÖREMÅL, 12 del, olika åldrar och stämplar. Vikt ca 356 g.

3 sockertänger, kaktång, 2 tårtspadar, 2 syltskedar, gräddslev, 2 gafflar, skohorn.

Lagningar. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK