SPEGEL, Karl Johan, provinsarbete 1800-tal, märkt N.I.

Rödbrunbetsad. Tympanonkrön, intarsiadekor. Bronserade metallbeslag. H 139.

Slitage. Underdel lös.

Proveniens

Utropspris
3 000 SEK